KONST / Litografier / Färglitografi 12698020
nr 1269 8020
Gustav Rudberg
(1915-2001), Sverige
Färglitografi, Segelbåt. Signerad, numrerad 105/360. Motivet: 46x66 cm
Kondition: skadat glas
Gustav Rudberg, född 1915, död 2001, svensk målare,
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 19 augusti 2019
kl 20:10:46
250 kr